Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Dzień dobry. Jestem radosną mamą dwójki maluchów. Wkrótce obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji urządzić małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Niemniej jednak zastanawiam się też nad tym, by upamiętnić całą imprezę w świetny sposób. Właśnie dlatego także intryguje mnie zatrudnienie fotografa, jaki zrealizuje fotografie dzieciom w trakcie zabawy, a też wykona małą sesję w plenerze. Interesują mnie opinie innych na ten temat. A być może ktoś miał okazję korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Witam. Ostatnimi czasy urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu i podarunków nie mogło też oczywiście zabraknąć atrakcji, w następstwie tego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się właściwymi opiniami wybraliśmy też fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które wolno przystosować pod własne wyczekiwania. My na przykład pragnęliśmy upamiętnić całą zabawę, jednakowoż poprosiliśmy też o sesję rodzinną. Dzięki temu mamy piękną pamiątkę. Polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości