Czy to będzie dobra forma reklamy dla stomatologa w Radomiu?

alexsys76

Czy to będzie dobra forma reklamy dla stomatologa w Radomiu?

Postautor: alexsys76 » 07 cze 2016, 15:12

Witam. Ostatnim czasem otrzymałem wiadomość z propozycją pozycjonowania swojej strony internetowej: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom w wyszukiwarce internetowej. Specjalnie podaję podstronę, gdyż firma która ma potencjalnie zająć się pozycjonowaniem strony, uważa ją za niepotrzebną. Chcą aby dla każdej frazy pojawiała się strona główna. W mojej opinii jest to trochę nie logiczne. Osoba, która poszukuje implantów winna wejść od razu na konkretną podstronę z implantami. Czy jest sposób, żeby tak promować stronę, aby dla odmiennych haseł pojawiały się odpowiednie podstrony. Chciałbym już teraz podziękować za poświęcony czas i odpowiedź na moje pytanie.

podobne tematy:

marekwolski

Czy to będzie dobra reklama dla dentysty w Radomiu?

Postautor: marekwolski » 07 cze 2016, 15:21

Witaj, jeśli chodzi o promowanie strony w wyszukiwarce internetowej to twój tok rozumowania jest w 100% dobry. Nie tylko jeśli chodzi o wygodę klienta. Jeśli pozycjonujemy podstrony to po pierwsze minimalizujemy ryzyko otrzymania kary od wyszukiwarki. Po drugie szybciej można uzyskać pozycje dla wybranych haseł. Po trzecie nie mam pojęcia jak tamta agencja interaktywna od pozycjonowania chce upchnąć na jednej podstronie teksty zawierające wszystkie hasła. Reklama zapewne będzie na parę słów kluczowych tj: dentysta Radom, implanty Radom, ortodoncja Radom, itp. Więc nie jesteśmy w stanie przygotować przyjaznego dla oka tekstu , który zawiera te wszystkie słowa kluczowe na stronie startowej. Moja rada - znajdź inną firmę do pozycjonowania strony.