Platformy dla osób niepełnosprawnych - czy warto?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Platformy dla osób niepełnosprawnych - czy warto?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 10:28

Dzień dobry. Od niedawna stałam się szczęśliwą właścicielką drobnej knajpki w głównym punkcie miasta. Dzisiaj jestem na etapie odnawiania oraz przebudowy pełnego pomieszczenia, w związku z tym zastanawiam się nad wieloma atrybutami. Przede wszystkim interesuje mnie fakt platform dla ludzi niepełnosprawnych. Gra toczy się o to, że do restauracji prowadzą schodki w górę, wobec tego samodzielne poruszanie się na wózku jest niemalże niemożliwe. Zamontowanie windy nie wstępuje w grę ze względu na brak miejsca oraz zabytkowy charakter kamienicy. Stąd moje pytanie czy należałoby zainwestować w platformę dla osób niepełnosprawnych?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Postautor: adaswolski » 28 paź 2016, 10:40

Cześć. Też posiadam swój własny bar gastronomiczny oraz tak jak Ty miałam wątpliwości co do zamontowania. Mimo to zdecydowałam się na to z paru powodów - chociażby odszukanie interesującej propozycji https://reklamawgoogle.com.pl/index.php/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrobic-przyjecie-oraz-jak-prezentuja-sie-stawki-za-takie-uslugi . Po pierwsze pragnęłam, by mój lokal był osiągalny dla każdego i nie sprawiał ograniczeń. Po drugie prawo podkreśla, by wyposażać lokale w takie urządzenia. Nie jest to niezmiernie ogromny koszt, a jeżeli pieniądze stanowią kłopot możesz postarać się o dofinansowanie.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość