Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście pomaga?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście pomaga?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Dzień dobry. Mam od pewnego czasu pewien problem. A więc regularnie wypadają mi włosy. Stosowałem już dużo przeróżnych specyfików jednak w ogóle nie pomagały czy też rezultat był wyłącznie chwilowy. W ostatnim czasie słuchałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki . Zastanawiam się czy ktoś stosował ten farmaceutyk? Interesują mnie opinie na temat właściwości i skuteczności takiego szamponu. Czy faktycznie może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy albowiem rezultat jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Hej. Także cierpiałem na wypadanie włosów, jednak u mnie podchodziło to już pod łysienie. Nabyłem szampon z czarnuszki i muszę potwierdzić jego fenomenalne działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki bez ogródek się wzmocniły. Myślę, że to właśnie dzięki zawartości kwasów tłuszczowych oraz innych składników. Moja żona również wykorzystuje ten szampon i odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze oraz zwiększyły swoją objętość, a także przestały się przetłuszczać. Szczerze polecam ten towar.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość