Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Cześć. Dostałem propozycję promocji i sprzedaży mebli tej firmy z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są dobrej jakości i świetnie się prezentują. Moją wątpliwość budzi fakt, że są porównywalne cenowo z polskimi producentami, którzy posiadają wieloletnią pozycję na rynku. Nie mam pojęcia, czy słabo znana firma będzie się dobrze sprzedawała w Polsce. Jak zdecyduję się na współpracę to będę musiał poświęcić jakąś część salonu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę mógł prezentować, aż tylu modeli dotychczasowych producentów. Co myślicie o tych meblach. Czy sami byście je kupili?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w salonie?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:10

Dzień dobry. Ciężkie pytanie zadałeś. Po pierwsze to istotny jest biznesplan. Czy jest opłacalna sprzedaż ich mebli dla twojej firmy? Jeśli masz większy zysk na ich produktach to należy ten pomysł przemyśleć. Może uda ci się pozyskać wyłączność na dane miasto. To też, jest duży plus. Nie będziesz posiadał konkurencji wśród innych salonów. Mi podobają się meble podanej przez ciebie firmy. Przykładowo te: Obrazek meble są bardzo interesujące i sam bym je nabył. Natomiast najistotniejsze są w tym biznesie warunki współpracy z fabryką. Jaki masz termin płatności za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Bez tego to można tylko spekulować. Jeżeli chodzi o konkurencje z rodzimymi producentami to możesz się o to nie martwić. Ludzie coraz rzadziej przywiązują uwagę do marki. Kluczowy jest wygląd a następnie cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość