Jak można promować tego typu stronę WWW?

alexsys76

Jak można promować tego typu stronę WWW?

Postautor: alexsys76 » 17 cze 2016, 13:45

Dzień dobry, jestem kominiarzem działającym na terenie miasta Bydgoszcz. Jestem właścicielem strony WWW od wielu lat. Niegdyś jak wpisało się związane z moim zawodem frazy kluczowe w wyszukiwarce to wyskakiwała nasza strona na górze wyników. Od jakiegoś czasu to się bardzo zmieniło. Dzisiaj jak wpisuję kominiarz Bydgoszcz to wyświetlają się tego pokroju portale internetowe. Te strony są młode a są bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki. Dlaczego tak się dzieje, że moja strona której jestem właścicielem od wielu lat jest tak nisko. Będę wdzięczny za radę, co jestem w stanie z tym zrobić?

podobne tematy:

marekwolski

Jak można promować tego typu stronę internetową?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:49

Cześć. Kiedyś tak było jak piszesz. Strony samodzielnie się pozycjonowały w wyszukiwarce internetowej. Obecnie już tak nie jest. Musisz włożyć dużo nakładów finansowych i pracy, żeby twoja domena pojawiła się w wyszukiwarce na hasło: kominiarz Bydgoszcz. A jak mniemam z twojej wypowiedzi - raczej nie promujesz swoje domeny ze stroną i stąd nieustanne pogarszanie pozycji. Jeśli nie włożysz kasy w promocję strony to nic nie wskórasz i możesz pożegnać się z wysokimi pozycjami.