Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

adambyczek

Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, od pewnego czasu posiadam stronę internetową, która oferuje turystykę medyczną w Polsce. Pomysł wg mnie dość oryginalny i na tego rodzaju usługi wiem, że jest popyt. Ale mam bardzo duży problem z dotarciem do potencjalnych klientów. Odnośnik do strony to: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen - prezentuje się okazale, natomiast nie mam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, aby więcej ludzi zaglądało do mnie? Będę wdzięczny za pomoc.

podobne tematy:

marekwolski

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Witaj. Pierwsze pytanie: jak są wstanie osoby wejść na twoją witrynę internetową? Przecież jest niewidoczna dla ludzi. Więc tu masz problem. Jeżeli nie można jej wyszukać to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest kilka form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego rodzaju zabiegi twoja strona WWW znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię hasła. A to z kolei przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i telefony klientów ofertowe. Inna forma promocji to marketing szeptany na forach. W twoim przypadku będą to fora dla rodaków pracujących poza granicami Polski. Warto tam tworzyć posty i nakłaniać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie osiągniesz.