Poszukuje fachowej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Poszukuje fachowej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:34

Cześć. Szukam dobrej brygady ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie działki. Interesuje mnie coś oryginalnego, co nie będzie szablonowym rozwiązaniem. Ogrodzenie chcę aby zostało zrobione w dawnym stylu - to chyba kwalifikuje się pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również mam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesne wnętrze. Tak, więc potrzebuje dobrą brygadę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was jest w stanie polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Potrzebuje rzetelnej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Cześć. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to potrzebujesz firmy, która jest w stanie wykonać dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie domu. Poszukujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jeśli tak to warto sprawdzić ofertę brygady ślusarzy - MetFach , która specjalizuje się w projektowaniu balustrad nierdzewnych a, także ogrodzeń kutych. Poniżej umieszczam ich przykładową realizację: Obrazek . Sprawdź czy myślisz o czymś w ten deseń. Jeśli tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sercem. W naszym domu wykonywali balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich realizacji. Brygada wykonała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość