Czym właściwie jest obróbka cnc?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czym właściwie jest obróbka cnc?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 8:46

Cześć. Ciągle zastanawiam się nad tym czym odpowiednio jest obrabianie CNC? Ostatnio dużo razy spotykałem się z taką usługą, na przykład obróbka cnc http://formatkimeblowe.com.pl/cennik jednakowoż nie wiem całkowicie na czym ona polega. Interesuje mnie w głównej mierze czy należałoby skorzystać z takich profesjonalnych usług i na co wolno liczyć? Wiem wyłącznie, że dotyczy to frezowania, nadawania należytych kształtów, jakkolwiek czy coś jeszcze? Ciekawią mnie opinie osób, jakie miały do czynienia z takimi ofertami. Proszę o istotne odpowiedzi.

podobne tematy:

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czym właściwie jest obróbka cnc?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 9:03

Hej. Jako, że wykonuje mnóstwo prac montażowych i budowlanych miałem do czynienia z obróbką cnc nie raz. Mogę w związku z tym podpowiedzieć na czym to polega. Otóż jest to rodzaj obróbki skrawaniem, a dokładniej frezowanie. Dotyczyć ma prawo najróżniejszych materiałów takich jak metale, stal, drewno, tworzywo sztuczne oraz dużo innych. Jeśli pragniesz skorzystać z takich usług nie zapominaj jednakże, by korzystać z ofert sprawdzonych firm, ponieważ tylko wtenczas możesz liczyć na dobrze wykonaną robotę. Z doświadczenia wiem, że liczy się współczesny sprzęt oraz ogromna wiedza.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość