Poszukuje firmy, która posiada w swojej ofercie platformy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje firmy, która posiada w swojej ofercie platformy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:33

Dzień dobry. Napisze od razu co mam na myśli, a następnie rozwinę temat. Potrzebuje firmy, która zajmuje się montażem dźwigów hydraulicznych na potrzeby hoteli. Potrzebuję niedużej windy do mojego zajadu, który posiada dwu poziomową restaurację. Udźwig platformy towarowej nie musi być duży. Widną będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to 100 kilo. Nie posiadam za wiele miejsca na jej montaż, dlatego nie mogę skorzystać z gotowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i udało mu się założyć taką windę w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Szukam firmy, która oferuje dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:53

Dzień dobry. Parę lat temu to może byłby problem ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich dźwigów hydraulicznych. Teraz bez żadnych kłopotów znajdziesz przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w montażu platform towarowych o niestandardowych gabarytach. Przykładem może być ta brygada fachowców - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która zajmuje się projektowaniem i budową dźwigów towarowych na potrzeby biznesu. Dlatego nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim zajeździe. Nowoczesne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Także można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość