Gdzie mogę wykonać kute balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę wykonać kute balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Cześć. Chciałbym poprosić ludzi, którzy mają już za sobą wykończenie domu. Muszę zamówić balustrady wykonane ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje ludzi, którzy robią fajne rzeczy za rozsądne pieniądze. Chciałbym aby zrobili coś unikalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Podobają mi się balustrady połączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych ornamentów. Wg mnie idealnie by to się prezentowało w połączeniu z podświetleniem klatki schodowej. Będę wdzięczny za kontakty do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę zrobić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Radomiu

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Witaj. Ja u siebie posiadam podobne balustrady wykonane ze stali, o których mówisz. Wykonywała mi je ta brygada ślusarzy: https://opengl.org.pl , która funkcjonuje na terenie województwa mazowieckiego. Więc nie będzie problemu z dojazdem do Warszawy. Są dość konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich nic złego. Przykład ich realizacji znajdziesz tu: Obrazek - jak chcesz zobaczyć więcej to po prostu odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo oryginalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich pracy. Nie mogę powiedzieć tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo zdobień może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość