Bezpieczny dom ma obowiązek posiadać kamery?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Cześć. Ostatnimi czasy postawiłem dom dla własnej rodziny. Mieszkamy w dość ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się na dzień dużo rozmaitych ludzi. Zastanawiam się, więc czy powinienem ulokować finanse w kamerę - idzie o coś w stylu kamery http://trans-sat.pl ? W domu posiadamy dużo urządzeń oraz cennych przedmiotów. Oprócz tego moja trójka latorośli zostaje nieraz sama w domu. Stąd moje zapytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na podniesieniu bezpieczeństwa jednak nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o bezpośrednie odpowiedzi.

podobne tematy:

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny powinien posiadać kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Witam. Pragnąc zabezpieczyć własną posiadłość też wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę powiedzieć, że miało to miejsce parę lat temu i na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Okazuje się jednakże, że u sąsiadów były już dwa włamania, wobec tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest niezwykle ważne zwłaszcza jeżeli posiadasz dzieci. Należałoby, w związku z tym zainwestować w porządny monitoring. Z pewnością nie będziesz ubolewać, a wyraźnie przeciwnie.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość