Strona 1 z 1

Czy ktoś korzystał z usług tych specjalistów?

: 23 maja 2016, 9:23
autor: marekwolski
Witam, buduje dom dla swojej rodziny niedaleko Kielc. Teraz męczę się z położeniem dachu. Miałem już jedną brygadę dekarzy, którzy na moje nieszczęście polegli na moim dachu. Dach na moim domu ich przerósł i nie byli go wstanie położyć, więc byłem zmuszony ich wyrzucić. Szukałem w przeglądarce internetowej i znalazłem bazę firm dekarskich z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , ale wybranie kogoś w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i mojej kasy na zmarnotrawiony materiał. Dlatego zwracam się do was z pytaniem. Może ktoś z was zna jakiś solidnych dekarzy w pobliżu Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Cześć, jestem w stanie Ci polecić brygadę dekarzy Dach Maar z Kielecczyzny. Ekipa bardzo solidna, nie piją na budowie. Ludzie znają się na rzeczy i nie było z nimi w ogóle kłopotów. Więc możesz ich w ciemno wziąć do swojego dachu. Innych firm z tej strony niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Cześć, jak miałeś taki kłopot z dekarzami to może być trudno znaleźć chętnych aby poprawiali po innych. Nie wiem jak to wygląda, lecz jeśli mocno spartaczyli robotę to będzie ciężko to naprawić.

podobne tematy: