Prośba o radę


michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Prośba o radę

Postautor: michalgos » 19 maja 2016, 12:16

Cześć, zastanawiam się nad sposobem reklamy mojej firmy w wyszukiwarce internetowej. Zamówień jest coraz mniejsza liczna i należy coś działać aby przetrwać na rynku. Poczytałem trochę o pozycjonowaniu swojej strony w Internecie. Mam dużo czasu i jestem w stanie to samodzielnie robić. Mam pytanie czy odnośniki z tego rodzaju witryn WWW https://biozamrazarki.pl/?p=216 mi nie zaszkodzą? Co myślicie aby dodać moją stronę do katalogów stron. Koszty są dość niskie. Za 100 wpisów chcą niecałe dwadzieścia zł.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Prośba o radę

Postautor: marekwolski » 19 maja 2016, 12:45

Witaj, jak posiadasz takie pojęcie o promocji strony w wyszukiwarce jak mówisz to z miejsca odpuść sobie pozycjonowanie swojej strony internetowej. Z tej mąki chleba nie będzie. Zleć to jakieś agencji SEO, która za parę stówek wypromuje twoją witrynę internetową. Jak masz ochotę pozycjonować stronę seo katalogami to skutek będzie odwrotny. Złapiesz karę i witryna internetowa nie wejdzie do pierwszej setki rezultatów.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości