Czy masaż leczniczy jest skuteczny, adres gabinetu masażu w Warszawie


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy masaż leczniczy jest skuteczny, adres gabinetu masażu w Warszawie

Postautor: alexsys76 » 05 kwie 2017, 11:02

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu odczuwam kłopoty z kręgosłupem. Zacząłem przeszukiwać wyszukiwarkę w poszukiwaniu przyczyn tego rodzaju problemu. Na blogach znalazłem wiele wypowiedzi osób z identycznym bólem pleców. Dużo osób zaleca masaż leczniczy , który wg ich doświadczeń bardzo koi ból kręgosłupa. Zastanawiam się czy nie wybrać także masażu relaksacyjnego aby jeszcze rozluźnić mięśnie. Może taki zestaw masaży będzie skuteczny? Czytałem także, iż tego rodzaju bóle spowodowane są siedzącym trybem pracy. Czy ktoś z was może to potwierdzić. Faktem jest, że wiele pracuję siedząc przy komputerze od lat. Ale czy tego rodzaju bóle nie powinny pojawić się wcześniej? Oraz kluczowe pytanie o lokalizację sprawdzonego salonu masażu w Warszawie , który wykonuje masaż relaksacyjny w dobrej cenie.

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy masaż relaksacyjny jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie

Postautor: marekwolski » 05 kwie 2017, 11:07

Dzień dobry. Rozumiem twój ból i postaram ci przekazać jak najwięcej na ten temat. Po pierwsze takiego typu dolegliwości kręgosłupa mogą być spowodowane siedzącym trybem pracy, na które idealnym lekarstwem jest masaż relaksacyjny - daję głowę iż pomaga. Warto połączyć tego rodzaju masaż z regularnym uprawianiem sportu. Dobrze wpływa na kręgosłup nawet codzienne spacerowanie. Dzięki temu nie obciążamy tak naszych kręgów. Niezłych salonów masażu w Warszawie jest dużo. Najlepiej wybrać ten, który znajduje się w pobliżu twojej pracy lub domu. Masaż leczniczy wykonuje regularnie i przyznam szczerze, iż ból pleców minął. Natomiast warto aby zobaczył to jeszcze jakiś specjalista. Sam zabieg masażu może nie wystarczyć albo tylko ukrywać objawy jakieś poważniejszej choroby.


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości