Strona 1 z 1

Szukam dobrej firmy do montażu anteny satelitarnej w stolicy

: 16 maja 2016, 14:33
autor: tolek1980
Witajcie natrafiłem na te forum poszukując sprawdzonej firmy , która zrobi montaż anteny satelitarnej w domku jednorodzinnym Szukając w wyszukiwarce natrafiłem na taką ofertę: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I teraz pytanie, skąd mogę wiedzieć czy całość instalacji będzie właściwie zrobiona w moim domu. Na stronie mają dużo schematów i fotek z ich realizacji. Kilka poniżej:
Obrazek
Wszystko prezentuje się dość profesjonalnie. Ale czy ja muszę mieć w domu takie rzeczy jak na fotografiach? Proszę o fachową radę.

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 18 maja 2016, 8:49
autor: adambyczek
Witaj, u nas ta firma wykonywała system alarmowy w domu. Nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa o nich. Zrobili projekt, kosztorys i wszystko poprawnie zainstalowali. Alarm działa już trzeci rok i nie było z nim żadnych kłopotów. Plusem ich jest fakt, że nie oferują dodatkowych bajerów. Więc możesz ich śmiało brać do montażu instalacji telewizyjnej w swoim mieszkaniu. Będzie Pan zadowolony ;-).

podobne tematy:

Poszukuje uczciwej firmy do montażu anteny satelitarnej w stolicy

: 18 maja 2016, 8:53
autor: michalgos
Witaj, to zależy jaką instalację chcesz mieć w swoim budynku. Jak w przyszłości myślisz o multi roomie oraz internecie to warto rozważyć bardziej rozbudowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że w przyszłości się to przydaje. Jeśli chcesz ograniczyć koszty to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i doprowadzenie sygnału do wybranych pomieszczeń. Doradzam aby doprowadzić sygnał do każdego pokoju.

podobne tematy: