Strona 1 z 1

Trwałe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Wybór padł na klub fitness. Zawsze lubiłem ćwiczyć w klubie fitness, dlatego postanowiłem że spróbuje sił w tym biznesie. Wiadomo, że jest duża konkurencja w tym biznesie. Aby zachęcić ludzi muszę się jakoś wyróżnić. Dlatego pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu jest miejsce dla was - forumowicze. Uprzejmie proszę o wypowiedzenie się na temat tych mebli do siłowni. Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Od tego będzie zależało czy ludzie będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Trwałe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Cześć. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Tak, więc sugeruję wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta kompozycja jest interesująca Obrazek - takie kolory uspokajają. Takie jest moje zdanie w tej sprawie.

podobne tematy:

Interesujące meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Cześć. Kolega ma trochę racji. Lecz ja osobiście wolę właśnie żywe barwy. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak klub fitness. W siłowniach powinno być żywo - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Osobiście podobają mi się te rozwiązania: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: