Która reklama będzie odpowiednia dla dekarza?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama będzie odpowiednia dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:07

Witam, jestem właścicielem małej firmy świadczącej usługi dekarskie. Od dłuższego czasu w kraju mamy kryzys na rynku budowlanym i co za tym idzie jest znacznie mniej zleceń dla takich firm jak nasza. W Polsce coraz mniej buduje się budynków mieszkalnych. Jak już ktoś pyta się o usługę to najczęściej poszukuje najtańszego dekarza w mieście. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Teraz praca jest na granicy rentowności. Tak, więc zacząłem się poważnie zastanawiać nad promocją mojej firmy, lecz nie wiem jaki rodzaj reklamy będzie najbardziej skuteczna? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Która reklama będzie odpowiednia dla firmy dekarskiej?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Witaj. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj działalności nie jest łatwy do promowania. Drukowanie ulotek mija się z celem. Zostaje ci internet: pozycjonowanie strony a, także promocja na tego typu stronach www: https://biozamrazarki.pl/?p=240 . Inne formy promocji okażą się mało skuteczne. Praktycznie darmowym pomysłem jest zamówienie baneru z reklamą i stawianie go podczas prac na placu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:20

Dzień dobry. Kolega nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwie metody reklamy dobrze się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na forach branżowych.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości