Strona 1 z 1

Potrzebuje ciekawe meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 12:46
autor: marekwolski
Dzień dobry. Tak jak w temacie, reprezentowana przez moją osobę firma zmienia lokalizację biura i szukamy firmy, która zrobi dla nas różnego rodzaju meble dla naszych pracowników. Poszukujemy firmy z okolic Warszawy, która umie wykonać dobre meble. Interesuje nas dość dobra jakość, rzecz jasna cena też jest brana pod uwagę. Będę wdzięczny za odnośniki do prac takich firm.

podobne tematy:

Potrzebne są niekonwencjonalne meble pracownicze na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:20
autor: adaswolski
Dzień dobry. Jak w Warszawie to polecam tą firmę od mebli: http://jfm-furniture.pl/meble-pracownicze . Robią naprawdę wysokiej jakości zabudowy meblowe. Ich specjalnością są właśnie w tego rodzaju zleceniach co piszesz. Tu masz link do ich pracy: Obrazek - więc jak sam możesz zobaczyć ci ludzie wiedzą co robią. Mają naprawdę zróżnicowane realizacje i doświadczenie w tej branży. Działam z tą firmą jako architekt wnętrz i zawsze byłem zadowolony z efektu ich pracy.

podobne tematy:

Potrzebuje nietypowe meble dla pracowników na podany wymiar

: 24 maja 2016, 13:23
autor: alexsys76
Cześć, u nas ta firma wykonywała meble. Są na prawdę odjechane. Nie mam pojęcia jak kształtuje się to cenowo i w ogóle. To już szefostwo załatwiało, ale w porównaniu do wcześniejszych mebli są znacznie wygodniejsze.

podobne tematy: